| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1630.0KJ / 383.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 95.3 g |
| daarvan suiker | 95.3 g |
| Eiwit | 0.3 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten/Productinfo: Muscovadosuiker puur. Ingrediënten: hele rietsuiker. Bewaren op een koele, droge, luchtdichte plaats en beschermd tegen licht.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Lebensmittel Großhandelsgesellschaft mbH, Grünstraße 24c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Spuren |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
