| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1532.0KJ / 362.0 Kcal |
| Vet | 2.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 70.0 g |
| daarvan suiker | 4.5 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Zout | 0.2 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Antico Pastifico Morelli 1860, Via San Francesco 8, 56020 San Romano(Pisa), Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Weekdieren | Sporen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Eieren | Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
