| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1487.0KJ / 355.0 Kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| Koolhydraten | 86.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: Voedselzetmeel. Ingrediënten: Maïzena. Bereiding: Meng Mondamin fijne maïzena in koude vloeistof, voeg het toe aan de kokende vloeistof en laat het kort koken. Op een koele en droge plaats bewaren. Eigenschappen: Veganistisch.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Unilever Deutschland GmbH Foodsolutions, Knorrstr. 1, 74074 Heilbronn, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
