| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2390.0KJ / 574.0 Kcal |
| Vet | 38.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 17.0 g |
| Koolhydraten | 49.0 g |
| daarvan suiker | 1.0 g |
| Eiwit | 6.0 g |
| Zout | 1.0 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Karl Zieres GmbH, Breslauer Str. 8, 63452 Hanau, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen,Roggen,Dinkel |
| Sojabonen | Inbegrepen |
