| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 327.00KJ / 78.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 9.00 g |
| daarvan suiker | 2.90 g |
| Eiwit | 11.00 g |
| Zout | 14.50 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: mimi, Markus Shimizu, Oudenarder Str. 16, 13347 Berlin, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Einkorn |
| Sojabonen | Inbegrepen |
