| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.420.00KJ / 334.00 Kcal |
| Vet | 1.20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.20 g |
| Koolhydraten | 68.07 g |
| daarvan suiker | 1.10 g |
| Eiwit | 11.33 g |
| Zout | 0.01 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: N.V. DOSSCHE MILLS S.A., Clemence Dosschestraat 1, 9800 Deinze, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Lupinen | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
