| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1120.0KJ / 290.0 Kcal |
| Vet | 25.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.7 g |
| Koolhydraten | 7.4 g |
| daarvan suiker | 2.9 g |
| Eiwit | 2.3 g |
| Zout | 10.75 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: 58% mango's, plantaardige olie, zout, chili, MOSTERD, fenegriek, voedingszuur: azijnzuur, specerijen. Goed roeren voor gebruik. Op een koele en droge plaats bewaren. Na opening binnen 6 maanden en vóór de vervaldatum gebruiken. Eigenschappen: vegetarisch.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AB Foods Polska Sp. z.o.o., ul.. Przemyslowa 2, 67-100 Nowa Sol, Pologne, Polen.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Pinda's | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Mosterd | Inbegrepen |
