| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 839.00KJ / 198.00 Kcal |
| Vet | 0.30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 48.00 g |
| daarvan suiker | 45.00 g |
| Eiwit | 0.30 g |
| Zout | 3.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NIHON SHOKKEN HOLDINGS CO., LTD. DUSSELDORF BRANCH, Am Seestern 4, 40547, Düsseldorf, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
