| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.853.00KJ / 443.00 Kcal |
| Vet | 17.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.20 g |
| Koolhydraten | 68.00 g |
| daarvan suiker | 1.50 g |
| Eiwit | 7.30 g |
| Zout | 2.20 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: BLG Kardesler GmbH, Wattstr. 2-10, 68199 Mannheim, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
