| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 126.00KJ / 30.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 5.80 g |
| daarvan suiker | 1.60 g |
| Eiwit | 1.60 g |
| Zout | 0.60 g |
Ingrediënten/Productinfo: Hele maïskolven in pekel. Ingrediënten: babymaïs, water, zout, zuurteregelaar: citroenzuur. Na opening in de koelkast bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Kreyenhop + Kluge GmbH & Co. KG, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
