| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 813.0KJ / 196.0 Kcal |
| Vet | 14.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 7.1 g |
| Koolhydraten | 11.5 g |
| daarvan suiker | 6.7 g |
| Eiwit | 1.7 g |
| Zout | 0.7 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Verstegen Spices & Sauces B.V. Industrieweg 161 3044 AS ROTTERDAM, Niederlande
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Inbegrepen |
