| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3702.0KJ / 900.0 Kcal |
| Vet | 100.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 58.0 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.2 g |
| Eiwit | 0.1 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten/Productinfo: Extracten van langoustines in een mengsel van boter en plantaardig vet. Ingrediënten: 70% BOTERVET, palmvet, schaaldierextracten, natuurlijk aroma, kleurstof: paprika-extract. Gekoeld bewaren bij +2 tot +7°C. Na opening op een koele plaats bewaren. Bereiding krabsoep voor 2 personen: Smelt 80 g krabboter op een lage temperatuur en bak hierin 2 eetlepels bloem. Voeg onder voortdurend roeren 500 ml vleesbouillon toe en breng langzaam aan de kook. Breng op smaak en verfijn met room en/of cognac. Als inzetstuk b.v. Krab- of kreeftvlees.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Gustav L. Langbein & Co. GmbH, Heinrichstraße 27/29, 22769 Hamburg.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
| Schaaldieren | Inbegrepen |
