| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 339.00KJ / 81.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 7.10 g |
| daarvan suiker | 7.00 g |
| Eiwit | 13.00 g |
| Zout | 16.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: DJLC (Walter Britz), Düsseldorfer Str. 29a, 40545 Düsseldorf, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
