| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 178.0KJ / 42.0 Kcal |
| Vet | 2.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 3.4 g |
| daarvan suiker | 0.5 g |
| Eiwit | 1.0 g |
| Zout | 2.57 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Aceitunas Callosa, S.L., Ctra. de Callosa-Catral, Km. 3, 03360 Callosa de Segura, Alicante, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Sporen |
