| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3696.0KJ / 899.0 Kcal |
| Vet | 99.9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 85.2 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kokosnootolie. Ingrediënten: 100% kokosolie. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: KTC (Edibles) Ltd, J S House Moorcroft Drive Moorcroft Park, WS10 7DE Wednesbury, Großbritannien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
