| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2759.0KJ / 670.0 Kcal |
| Vet | 64.53 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 57.22 g |
| Koolhydraten | 7.35 g |
| daarvan suiker | 7.35 g |
| Eiwit | 6.88 g |
| Zout | 0.09 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kokosvlees, gedroogd en geraspt. Ingrediënten: Kokosnoot (Cocos nucifera). Op een koele plaats (maximaal +20°C), droog en beschermd tegen licht bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Duesseldorf Lebensmittel Großhandel GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
