| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 303.0KJ / 72.0 Kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 8.6 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 4.3 g |
| Zout | 0.45 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kikkererwten. Ingrediënten: Kikkererwten, water, zout, antioxidant: ascorbinezuur. Op een koele en droge plaats bewaren. Na opening in de koelkast bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Marmara Import & Export GmbH LAGER & VERWALTUNG, Ulmenstr. 275, 40468 Düsseldorf, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Lupinen | Sporen |
| Sesamzaad | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
