| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1508.0KJ / 357.0 Kcal |
| Vet | 3.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 69.0 g |
| daarvan suiker | 18.0 g |
| Eiwit | 4.3 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: kastanjemeel. Ingrediënten: kastanjes. Bewaren op een koele, droge plaats en beschermd tegen licht. Eigenschappen: Er hoeven geen voedingswaarden opgegeven te worden.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt für: BOS FOOD Duesseldorf Lebensmittel Großhandel GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
