| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 560.0KJ / 134.0 Kcal |
| Vet | 6.8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.92 g |
| Koolhydraten | 12.9 g |
| daarvan suiker | 2.0 g |
| Eiwit | 5.1 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kikkererwtenpuree met sesam. Ingrediënten: 35% kikkererwten, 8% gemalen SESAMPASTE, water, zout, voedingszuur: citroenzuur E330. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Tema Fine Foods, Havenlaan 5, 5433 NK Katwijk, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Sesamzaad | Inbegrepen |
