| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2337.0KJ / 559.0 Kcal |
| Vet | 33.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 18.1 g |
| Koolhydraten | 55.6 g |
| daarvan suiker | 39.9 g |
| Eiwit | 7.8 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten/Productinfo: Gebakjes van binnen en buiten bedekt met couverture van pure chocolade. Ingrediënten: Chocoladecoating met 58% cacao (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: SOJAlecithine, vanille), TARWEbloem, AMANDELmarsepein (AMANDELEN, suiker, invertsuikerstroop, water), suiker, AMANDELEN, notennoga (suiker , HAZELNOTEN, cacaoboter, emulgator: SOJAlecithine), BOTERvet, kippenEIWIT, specerijen. Koel en vorstvrij bewaren bij +4°C tot +20°C. Eigenschappen: Eiwit uit dierlijke melk.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Smilde Bakery GmbH, Friedrich der Große 5, 44628 Herne, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Eieren | Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Inbegrepen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
