| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.117.00KJ / 271.00 Kcal |
| Vet | 26.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.00 g |
| Koolhydraten | 8.80 g |
| daarvan suiker | 7.90 g |
| Eiwit | 0.50 g |
| Zout | 0.87 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: The Golden Circle GmbH, Aixheimer Str. 12, 70619 Stuttgart, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Sporen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Knolselderij | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
