| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1042.0KJ / 254.0 Kcal |
| Vet | 26.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 5.2 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| daarvan suiker | 0.5 g |
| Eiwit | 1.9 g |
| Zout | 3.9 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Almazare Molino Alfonso, S.L., CTRA. Carinena, S/N, 50130 Belchite, Zarago, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
