| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 597.00KJ / 145.00 Kcal |
| Vet | 14.10 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2.90 g |
| Koolhydraten | 1.20 g |
| daarvan suiker | 0.20 g |
| Eiwit | 2.20 g |
| Zout | 3.30 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Faroliva, C/ Orilla de la Vía, 103, 30012 Murcia, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
