| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 419.00KJ / 102.00 Kcal |
| Vet | 9.80 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2.10 g |
| Koolhydraten | 3.90 g |
| daarvan suiker | 0.00 g |
| Eiwit | 1.30 g |
| Zout | 3.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: PRODS. TORREMAR S.L., CL Bella Antonia, 19, 03183 Torrevieja, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
