| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.452.00KJ / 347.00 Kcal |
| Vet | 1.20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.30 g |
| Koolhydraten | 63.00 g |
| daarvan suiker | 7.00 g |
| Eiwit | 24.00 g |
| Zout | 0.03 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: P&B (Foods) Europe B.V., Bredaseweg 108a, 4902 NS Oosterhout, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
