| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1533.0KJ / 362.0 Kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 71.0 g |
| daarvan suiker | 3.0 g |
| Eiwit | 14.5 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Pasta gemaakt van harde tarwegriesmeel. Ingrediënten: DURUM TARWESELUTIE. Kooktijd: 12 minuten.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Pastificio Attilio Mastromauro Granoro srl, S.P. 231 Km. 35,100, 70033 Corato, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Eieren | Sporen |
