| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1487.0KJ / 350.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 80.0 g |
| daarvan suiker | 0.02 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: kleefrijstmeel. Droog bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.o. Box 30202, 6370KE Landgraf, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
