| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 630.00KJ / 148.00 Kcal |
| Vet | 0.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.10 g |
| Koolhydraten | 34.20 g |
| daarvan suiker | 31.70 g |
| Eiwit | 0.70 g |
| Zout | 4.40 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Bresc B.V., Jakobsstaf 6, 4251 LW Werkendam, die Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
