| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 896.0KJ / 211.0 Kcal |
| Vet | 0.04 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.01 g |
| Koolhydraten | 52.0 g |
| daarvan suiker | 51.0 g |
| Eiwit | 0.07 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: Delicatessensaus gemaakt van peren met mosterdsmaak. Ingrediënten: suiker, glucosestroop, 22% peren, water, geleermiddel: pectine, voedingszuur: citroenzuur, peper, chili, aroma, MOSTERDOLIE, natuurlijk aroma. Bewaren op een droge plaats, uit de buurt van hitte, voordat u het opent. Na opening in de koelkast bewaren en binnen 2 maanden gebruiken. Gemaakt in Oostenrijk.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: furore Handelsgesellschaft mbH, Hans-Berchtold-Straße 52, 6840 Götzis, Österreich.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Mosterd | Inbegrepen |
