| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1493.0KJ / 352.0 Kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 73.0 g |
| daarvan suiker | 4.0 g |
| Eiwit | 13.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: Geroosterd durumtarwegriesmeel, water.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Rustichella D´Abruzzo SpA, Piazza Dei Vestini 20, 65019 Pianella, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
