| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 840.0KJ / 201.0 Kcal |
| Vet | 10.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.6 g |
| Koolhydraten | 18.0 g |
| daarvan suiker | 17.0 g |
| Eiwit | 6.2 g |
| Zout | 5.8 g |
Ingrediënten/Productinfo: Mosterd met honing en balsamicoazijn. Ingrediënten: Water, MOSTERDZADEN, suiker, cognadazijn, 7,5% honing, zout, 3% balsamicoazijn, druivenmost, kleurstof: E150d, antioxidant: KALIMUMETABISULFITE, voedingszuur: citroenzuur, specerijen. Na opening koel bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: ETS FALLOT SARL, 31 FAUBOURG BRETONNIERE, 21200 BEAUNE, Frankreich.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
| Mosterd | Inbegrepen |
