| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3626.0KJ / 882.0 Kcal |
| Vet | 98.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 16.0 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Extra vergine olijfolie. Extra vierge olijfolie - eerste kwaliteit - rechtstreeks verkregen uit olijven met behulp van uitsluitend mechanische processen. Uit de buurt van licht en warmte bewaren. Gemaakt en gebotteld in Italië.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Gonnelli 1585 srl, Via De Nicola 41, 50066 Reggello, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
