| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3.400.00KJ / 812.00 Kcal |
| Vet | 93.30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 13.30 g |
| Koolhydraten | 0.00 g |
| daarvan suiker | 0.00 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 0.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: DI Carlo, VignaMadre Srl, Villa Caldari Ortona- CH -ITALIA, Via Piana 105/107, 66011 Bucchianico, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
