| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3389.0KJ / 824.0 Kcal |
| Vet | 91.6 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 12.8 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Extra vergine olijfolie. Extra vierge olijfolie - eerste kwaliteit - rechtstreeks verkregen uit olijven met behulp van uitsluitend mechanische processen. Uit de buurt van licht en warmte bewaren. Gemaakt en gebotteld in Griekenland.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Magoula Rastoni A.G., 18020 Galatas Trizinias, Griechenland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
