| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.347.00KJ / 561.00 Kcal |
| Vet | 44.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 41.00 g |
| Koolhydraten | 47.00 g |
| daarvan suiker | 33.00 g |
| Eiwit | 4.90 g |
| Zout | 0.54 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Dr. Goerg GmbH, Geschwister- Scholl-Str. 25, 56410 Montabaur, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Pinda's | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
