| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.381.00KJ / 570.00 Kcal |
| Vet | 38.08 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 22.57 g |
| Koolhydraten | 53.55 g |
| daarvan suiker | 44.79 g |
| Eiwit | 2.72 g |
| Zout | 0.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Choba Choba GmbH, Wallbrunnstrasse 24, 79539 Lörrach, Deutschland
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Sporen |
