| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2130KJ / 509 Kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| daarvan suiker | 20 g |
| Eiwit | 8 g |
| Zout | 0.19 g |
Ingrediënten/Productinfo: Chocolade zanddeegvormpjes om te vullen. Ingrediënten: TARWEBLOEM, suiker, ongehard palmvet, BOTER, 5% chocoladepoeder (cacao, suiker, cacaoboter), magere cacaopoeder, WEIpoeder, emulgator: SOJAlecithine, keukenzout, rijsmiddel: natriumcarbonaten. Bewaren op een koele, droge plaats en beschermd tegen licht. Eigenschappen: Eiwit uit dierlijke melk.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Karl Zieres GmbH, Breslauer Str. 8, 63452 Hanau, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Melk | Inbegrepen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
