| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 561.00KJ / 132.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 32.60 g |
| daarvan suiker | 29.80 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 0.04 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: DRINKS & MORE GmbH & Co. KG, Hagener Str. 261, 57223 Kreuztal, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
