| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1700.0KJ / 400.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 99.9 g |
| daarvan suiker | 99.9 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.03 g |
Ingrediënten/Productinfo: Demerara-rietsuiker. Ingrediënten: Demerarasuiker. Droog en beschermd tegen licht bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Duesseldorf GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
