| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1493.0KJ / 352.0 Kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 70.2 g |
| daarvan suiker | 3.4 g |
| Eiwit | 13.0 g |
| Zout | 0.01 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: F.lli De Cecco Di Filippo Fara San Martino S.p.A., Via F. De Cecco, 66015 Fara San Martino (CH), Italy.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
