| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.490.00KJ / 351.00 Kcal |
| Vet | 1.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.30 g |
| Koolhydraten | 69.00 g |
| daarvan suiker | 3.40 g |
| Eiwit | 14.00 g |
| Zout | 0.00 g |
Ingrediënten/Productinfo: Pasta gemaakt van harde tarwegriesmeel. Ingrediënten: DURUM TARWESELUTIE. Bereiding: Kook de pasta in 6 liter gezouten kokend water gedurende 11-13 minuten (al dente 11 minuten, zacht 13 minuten) en zeef vervolgens. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: F.lli De Cecco di Filippo FSM SpA, Via F. De Cecco Zona Industriale, 66015 Fara San Martino, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
