| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.221.00KJ / 531.00 Kcal |
| Vet | 30.60 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 18.00 g |
| Koolhydraten | 53.00 g |
| daarvan suiker | 44.00 g |
| Eiwit | 9.20 g |
| Zout | 0.64 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Barry Callebaut Belgium nv, Aalstersestraat 122, 9280 Lebbeke-Wieze, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Melk | Inbegrepen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
