| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 392.00KJ / 92.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 21.00 g |
| daarvan suiker | 21.00 g |
| Eiwit | 1.50 g |
| Zout | 0.02 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: LEONARDI GIOVANNI Società Agricola semplice S.a.s., Via Mazzacavallo 62, 41043 Formigine, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
