| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 796.00KJ / 190.00 Kcal |
| Vet | 10.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.70 g |
| Koolhydraten | 16.00 g |
| daarvan suiker | 11.00 g |
| Eiwit | 6.60 g |
| Zout | 8.40 g |
Ingrediënten/Productinfo: Pittige Engelse mosterd. Ingrediënten: water, MOSTERDBLOEM 21%, suiker, zout, TARWEBLOEM, kurkuma, zuurteregelaar: citroenzuur, stabilisator: xanthaangom. Op een koele en droge plaats bewaren. Na opening in de koelkast bewaren en binnen 3 maanden gebruiken. Niet bevriezen.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Dunekacke & Wilms Nachf. GmbH & Co. KG, Hinschenfelder Stieg 12c, 22041 Hamburg, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Mosterd | Inbegrepen |
