| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2221.0KJ / 530.0 Kcal |
| Vet | 32.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 20.0 g |
| Koolhydraten | 51.0 g |
| daarvan suiker | 45.0 g |
| Eiwit | 5.8 g |
| Zout | 0.3 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Dobla B.V., Galileistraat 26, 1704 SE HEERHUGOWAARD, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
