| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1131.0KJ / 266.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 64.9 g |
| daarvan suiker | 48.3 g |
| Eiwit | 2.0 g |
| Zout | 0.16 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kruidencrème met balsamicoazijn. Ingrediënten: geconcentreerd druivensap, 20% Aceto Balsamico uit Modena BGA. (wijnazijn, geconcentreerde druivenmost, kleurstof: E150d), gemodificeerd zetmeel. Schudden voor gebruik. Na opening in de koelkast bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Acetificio Carandini Emilio SpA, Via per Formigine 54/A, 41051 Castelnuovo Rangone, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
