| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1059.0KJ / 253.0 Kcal |
| Vet | 62.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 62.0 g |
| daarvan suiker | 39.0 g |
| Eiwit | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: Glazuurgel. Ingrediënten: glucosestroop, water, suiker, fructose, geleermiddel: pectine, voedingszuur: citroenzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, zuurteregelaar: tricalciumcitraat. Koel (+12°C tot +20°C), droog en geurvrij bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Barry Callebaut Belgium NV, 9280 Lebbeke-Wieze, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
