| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1738.0KJ / 411.0 Kcal |
| Vet | 5.34 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2.0 g |
| Koolhydraten | 84.34 g |
| daarvan suiker | 28.83 g |
| Eiwit | 5.0 g |
| Zout | 0.35 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Karl Zieres GmbH, Breslauer Str. 8, 63452 Hanau, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Weekdieren | Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Eieren | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sesamzaad | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
