| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 93.00KJ / 22.00 Kcal |
| Vet | 0.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.10 g |
| Koolhydraten | 3.80 g |
| daarvan suiker | 0.50 g |
| Eiwit | 1.50 g |
| Zout | 0.80 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876 Oyten/Germany.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
