| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1518.0KJ / 358.0 Kcal |
| Vet | 1.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 78.0 g |
| daarvan suiker | 1.5 g |
| Eiwit | 8.0 g |
| Zout | 0.01 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: W.u.H. Küchle GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 12, 89312 Günzburg, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
